FQD2N50TM
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQD2N50TM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 1.6A DPAK
Duomenų lapai: 1.FQD2N50TM.pdf2.FQD2N50TM.pdf
  • Pranešimas
FQD2N50TM specifikacijos
Dalies numeris FQD2N50TM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 1.6A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5761 pcs Duomenų lapas 1.FQD2N50TM.pdf2.FQD2N50TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D-Pak
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.3 Ohm @ 800mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 230pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 8nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 1.6A (Tc) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Surface Mount D-Pak
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.6A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FQD2N60CTF_F080
FQD2N60CTF_F080
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 600V 1.9A DPAK