FQB9P25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB9P25TM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQB9P25TM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 250V 9.4A D2PAK
Duomenų lapai: FQB9P25TM.pdf
  • Pranešimas
FQB9P25TM specifikacijos
Dalies numeris FQB9P25TM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 250V 9.4A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4740 pcs Duomenų lapas FQB9P25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK (TO-263AB)
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 620 mOhm @ 4.7A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.13W (Ta), 120W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai FQB9P25TM-ND
FQB9P25TMTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1180pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 38nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V
Išsamus aprašymas P-Channel 250V 9.4A (Tc) 3.13W (Ta), 120W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 9.4A (Tc)