FQB7N10TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB7N10TM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQB7N10TM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 7.3A D2PAK
Duomenų lapai: FQB7N10TM.pdf
  • Pranešimas
FQB7N10TM specifikacijos
Dalies numeris FQB7N10TM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 7.3A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5034 pcs Duomenų lapas FQB7N10TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±25V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK (TO-263AB)
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 3.65A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.75W (Ta), 40W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 250pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 7.5nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 7.3A (Tc) 3.75W (Ta), 40W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7.3A (Tc)