FQB65N06TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB65N06TM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQB65N06TM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 65A D2PAK
Duomenų lapai: FQB65N06TM.pdf
  • Pranešimas
FQB65N06TM specifikacijos
Dalies numeris FQB65N06TM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 65A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3993 pcs Duomenų lapas FQB65N06TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±25V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK (TO-263AB)
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 32.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.75W (Ta), 150W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2410pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 65nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V Išsamus aprašymas N-Channel 60V 65A (Tc) 3.75W (Ta), 150W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 65A (Tc)