FQAF17P10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQAF17P10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQAF17P10
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 100V 12.4A TO-3PF
Duomenų lapai: FQAF17P10.pdf
  • Pranešimas
FQAF17P10 specifikacijos
Dalies numeris FQAF17P10 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 100V 12.4A TO-3PF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4117 pcs Duomenų lapas FQAF17P10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3PF
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 6.2A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 56W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SC-94 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1100pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 39nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas P-Channel 100V 12.4A (Tc) 56W (Tc) Through Hole TO-3PF
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12.4A (Tc)