FPDB40PH60B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FPDB40PH60B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FPDB40PH60B
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MODULE SPM 600V 40A SPMGC
Duomenų lapai: FPDB40PH60B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Pranešimas
FPDB40PH60B specifikacijos
Dalies numeris FPDB40PH60B Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MODULE SPM 600V 40A SPMGC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6416 pcs Duomenų lapas FPDB40PH60B.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija PFC SPM® 3
Paketas / dėžutė 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Kiti vardai FPDB40PH60B-ND
FPDB40PH60BFS
Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 2 Phase 600V 40A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Dabartinis 40A