FPAM30LH60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FPAM30LH60 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FPAM30LH60
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MODULE SPM 600V 30A S32EA
Duomenų lapai: FPAM30LH60.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
48 pcs
144 pcs
  • Pranešimas
FPAM30LH60 specifikacijos
Dalies numeris FPAM30LH60 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MODULE SPM 600V 30A S32EA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3271 pcs Duomenų lapas FPAM30LH60.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija PFC SPM® 2
Paketas / dėžutė 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 2 Phase 600V 30A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Dabartinis 30A Konfigūracija 2 Phase