FOD3150TS
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FOD3150TS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FOD3150TS
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
Duomenų lapai: FOD3150TS.pdf
  • Pranešimas
FOD3150TS specifikacijos
Dalies numeris FOD3150TS Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4597 pcs Duomenų lapas FOD3150TS.pdf
Įtampa - tiekimas 15 V ~ 30 V Įtampa - izoliacija 5000Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.5V Technologija Optical Coupling
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SMD Serija -
Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 60ns, 60ns Impulso pločio iškraipymas (maks.) 300ns
Platinimo uždelsimas tpLH / tpHL (maks.) 500ns, 500ns Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SMD, Gull Wing Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 1.5A Gate Driver Optical Coupling 5000Vrms 1 Channel 8-SMD Dabartinis - didžiausias išėjimas 1.5A
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1A, 1A Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 25mA
Bendroji būklė Trumpalaikė imunitetas (min.) 20kV/µs Patvirtinimai UL