FGPF90N30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGPF90N30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGPF90N30
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IGBT 300V 56.8W TO220F
Duomenų lapai: FGPF90N30.pdf
  • Pranešimas
FGPF90N30 specifikacijos
Dalies numeris FGPF90N30 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IGBT 300V 56.8W TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5984 pcs Duomenų lapas FGPF90N30.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 300V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.55V @ 15V, 30A
Bandymo sąlyga - Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C -
Perjungimo energija - Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F
Serija - Maitinimas - maks 56.8W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties tipas Standard IGBT tipas -
Vartai 93nC Išsamus aprašymas IGBT 300V 56.8W Through Hole TO-220F
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 220A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGPT-92
FGPT-92
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: FAN GUARD BLND HL MNT BLACK 92MM