FGPF15N60UNDF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGPF15N60UNDF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGPF15N60UNDF
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IGBT 600V 30A 42W TO-220F
Duomenų lapai: FGPF15N60UNDF.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FGPF15N60UNDF specifikacijos
Dalies numeris FGPF15N60UNDF Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IGBT 600V 30A 42W TO-220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76850 pcs Duomenų lapas FGPF15N60UNDF.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 15A
Bandymo sąlyga 400V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 9.3ns/54.8ns
Perjungimo energija 370µJ (on), 67µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 82.4ns
Maitinimas - maks 42W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas NPT Vartai 43nC
Išsamus aprašymas IGBT NPT 600V 30A 42W Through Hole TO-220F-3 Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 45A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 30A