FGP10N60UNDF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGP10N60UNDF
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IGBT 600V 20A 139W TO220-3
Duomenų lapai: 1.FGP10N60UNDF.pdf2.FGP10N60UNDF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
  • Pranešimas
FGP10N60UNDF specifikacijos
Dalies numeris FGP10N60UNDF Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IGBT 600V 20A 139W TO220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53483 pcs Duomenų lapas 1.FGP10N60UNDF.pdf2.FGP10N60UNDF.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 10A
Bandymo sąlyga 400V, 10A, 10 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 8ns/52.2ns
Perjungimo energija 150µJ (on), 50µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 37.7ns
Maitinimas - maks 139W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas NPT Vartai 37nC
Išsamus aprašymas IGBT NPT 600V 20A 139W Through Hole TO-220-3 Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 30A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 20A