FGA40T65UQDF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGA40T65UQDF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGA40T65UQDF
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IGBT 650V 80A 231W TO3PN
Duomenų lapai: FGA40T65UQDF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Pranešimas
FGA40T65UQDF specifikacijos
Dalies numeris FGA40T65UQDF Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IGBT 650V 80A 231W TO3PN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51548 pcs Duomenų lapas FGA40T65UQDF.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.67V @ 15V, 40A
Bandymo sąlyga 400V, 40A, 6 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 32ns/271ns
Perjungimo energija 989µJ (on), 310µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3PN
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 89ns
Maitinimas - maks 231W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas NPT Vartai 306nC
Išsamus aprašymas IGBT NPT 650V 80A 231W Through Hole TO-3PN Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 120A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 80A