FGA30T65SHD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGA30T65SHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGA30T65SHD
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IGBT 650V 60A 238W TO-3PN
Duomenų lapai: FGA30T65SHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Pranešimas
FGA30T65SHD specifikacijos
Dalies numeris FGA30T65SHD Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IGBT 650V 60A 238W TO-3PN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46633 pcs Duomenų lapas FGA30T65SHD.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 30A
Bandymo sąlyga 400V, 30A, 6 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 14.4ns/52.8ns
Perjungimo energija 598µJ (on), 167µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3PN
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 31.8ns
Maitinimas - maks 238W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas Trench Field Stop Vartai 54.7nC
Išsamus aprašymas IGBT Trench Field Stop 650V 60A 238W Through Hole TO-3PN Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 90A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 60A