FFH30US30DN
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFH30US30DN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFH30US30DN
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247AD
Duomenų lapai: FFH30US30DN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
FFH30US30DN specifikacijos
Dalies numeris FFH30US30DN Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27006 pcs Duomenų lapas FFH30US30DN.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 30A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Stealth™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 55ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-247-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 30A Through Hole TO-247-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 300V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 30A