FFB10UP20STM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFB10UP20STM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFB10UP20STM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 200V 10A D2PAK
Duomenų lapai: FFB10UP20STM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FFB10UP20STM specifikacijos
Dalies numeris FFB10UP20STM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 10A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91983 pcs Duomenų lapas FFB10UP20STM.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.15V @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 45ns
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai FFB10UP20STMDKR Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 10A Surface Mount D²PAK
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 10A