FEP16BTA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FEP16BTA
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 100V 16A TO220AB
Duomenų lapai: 1.FEP16BTA.pdf2.FEP16BTA.pdf
  • Pranešimas
FEP16BTA specifikacijos
Dalies numeris FEP16BTA Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 100V 16A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5896 pcs Duomenų lapas 1.FEP16BTA.pdf2.FEP16BTA.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 100V 16A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 16A Bazinės dalies numeris FEP16B