FDPF52N20T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF52N20T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDPF52N20T
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 52A TO-220F
Duomenų lapai: FDPF52N20T.pdf
  • Pranešimas
FDPF52N20T specifikacijos
Dalies numeris FDPF52N20T Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 52A TO-220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5395 pcs Duomenų lapas FDPF52N20T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 49 mOhm @ 26A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 38.5W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2900pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 63nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 52A (Tc) 38.5W (Tc) Through Hole TO-220F
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 52A (Tc)