FDPF2D3N10C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDPF2D3N10C
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 222A TO220F
Duomenų lapai: FDPF2D3N10C.pdf
  • Pranešimas
FDPF2D3N10C specifikacijos
Dalies numeris FDPF2D3N10C Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 222A TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 23508 pcs Duomenų lapas FDPF2D3N10C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 700µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.3 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 45W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 11180pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 152nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 222A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220F
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 222A (Tc)