FDPF17N45T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF17N45T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDPF17N45T
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 450V 17A TO-220F
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FDPF17N45T specifikacijos
Dalies numeris FDPF17N45T Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 450V 17A TO-220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4096 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Technologija MOSFET (Metal Oxide)
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F Serija UniFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 8.5A, 10V Maitinimo pasipriešinimas (maks.) -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2110pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 50nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 450V Išsamus aprašymas N-Channel 450V 17A (Tc) Through Hole TO-220F
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 17A (Tc)