FDP79N15
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP79N15
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 150V 79A TO-220
Duomenų lapai: 1.FDP79N15.pdf2.FDP79N15.pdf
  • Pranešimas
FDP79N15 specifikacijos
Dalies numeris FDP79N15 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 150V 79A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4470 pcs Duomenų lapas 1.FDP79N15.pdf2.FDP79N15.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 39.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 463W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3410pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 73nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 150V Išsamus aprašymas N-Channel 150V 79A (Tc) 463W (Tc) Through Hole TO-220-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 79A (Tc)