FDP52N20
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP52N20
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 52A TO-220
Duomenų lapai: 1.FDP52N20.pdf2.FDP52N20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDP52N20 specifikacijos
Dalies numeris FDP52N20 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 52A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84023 pcs Duomenų lapas 1.FDP52N20.pdf2.FDP52N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 49 mOhm @ 26A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 357W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2900pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 63nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas N-Channel 200V 52A (Tc) 357W (Tc) Through Hole TO-220-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 52A (Tc)