FDP22N50N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP22N50N
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 22A TO-220
Duomenų lapai: 1.FDP22N50N.pdf2.FDP22N50N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDP22N50N specifikacijos
Dalies numeris FDP22N50N Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 22A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40962 pcs Duomenų lapas 1.FDP22N50N.pdf2.FDP22N50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 11A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 312.5W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3200pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 65nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 22A (Tc) 312.5W (Tc) Through Hole TO-220-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 22A (Tc)