FDP090N10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP090N10
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 75A TO-220
Duomenų lapai: 1.FDP090N10.pdf2.FDP090N10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
  • Pranešimas
FDP090N10 specifikacijos
Dalies numeris FDP090N10 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 75A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79804 pcs Duomenų lapas 1.FDP090N10.pdf2.FDP090N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 75A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 208W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8225pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 116nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 75A (Tc) 208W (Tc) Through Hole TO-220-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 75A (Tc)