FDP054N10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDP054N10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP054N10
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V TO-220AB-3
Duomenų lapai: FDP054N10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDP054N10 specifikacijos
Dalies numeris FDP054N10 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V TO-220AB-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42422 pcs Duomenų lapas FDP054N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 75A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 263W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13280pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 203nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 120A (Tc) 263W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 120A (Tc)