FDP045N10A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP045N10A
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 120A TO-220-3
Duomenų lapai: FDP045N10A.pdf
  • Pranešimas
FDP045N10A specifikacijos
Dalies numeris FDP045N10A Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 120A TO-220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4852 pcs Duomenų lapas FDP045N10A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 263W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5270pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 74nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 120A (Tc) 263W (Tc) Through Hole TO-220-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 120A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FDP045N10A-F102
FDP045N10A-F102
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 100V 120A TO-220-3