FDP027N08B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP027N08B
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 80V 223A TO-220-3
Duomenų lapai: FDP027N08B.pdf
  • Pranešimas
FDP027N08B specifikacijos
Dalies numeris FDP027N08B Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 80V 223A TO-220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5642 pcs Duomenų lapas FDP027N08B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.7 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 246W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13530pF @ 40V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 178nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 80V Išsamus aprašymas N-Channel 80V 120A (Tc) 246W (Tc) Through Hole TO-220-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 120A (Tc)