FDMS8350LET40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS8350LET40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMS8350LET40
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas PT8 40V/20V NCH POWERTRENCH MOSF
Duomenų lapai: FDMS8350LET40.pdf
  • Pranešimas
FDMS8350LET40 specifikacijos
Dalies numeris FDMS8350LET40 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas PT8 40V/20V NCH POWERTRENCH MOSF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55588 pcs Duomenų lapas FDMS8350LET40.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas Power56
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.85 mOhm @ 47A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.33W (Ta), 125W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 16590pF @ 20V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 219nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas N-Channel 40V 49A (Ta), 300A (Tc) 3.33W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount Power56 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 49A (Ta), 300A (Tc)