FDMS8050ET30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS8050ET30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMS8050ET30
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 55A 8-PQFN
Duomenų lapai: FDMS8050ET30.pdf
  • Pranešimas
FDMS8050ET30 specifikacijos
Dalies numeris FDMS8050ET30 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 55A 8-PQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49935 pcs Duomenų lapas FDMS8050ET30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 750µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas Power56
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.65 mOhm @ 55A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.3W (Ta), 180W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai FDMS8050ET30TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 22610pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 285nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V Išsamus aprašymas N-Channel 30V 55A (Ta), 423A (Tc) 3.3W (Ta), 180W (Tc) Surface Mount Power56
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 55A (Ta), 423A (Tc)