FDMS3006SDC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMS3006SDC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 34A 8-PQFN
Duomenų lapai: FDMS3006SDC.pdf
  • Pranešimas
FDMS3006SDC specifikacijos
Dalies numeris FDMS3006SDC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 34A 8-PQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67702 pcs Duomenų lapas FDMS3006SDC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas Dual Cool™56
Serija Dual Cool™, PowerTrench®, SyncFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.9 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.3W (Ta), 89W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai FDMS3006SDC-ND
FDMS3006SDCTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5725pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 80nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V Išsamus aprašymas N-Channel 30V 34A (Ta) 3.3W (Ta), 89W (Tc) Surface Mount Dual Cool™56
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 34A (Ta)