FDMD84100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMD84100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMD84100
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 100V 7A 8-PQFN
Duomenų lapai: FDMD84100.pdf
  • Pranešimas
FDMD84100 specifikacijos
Dalies numeris FDMD84100 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 100V 7A 8-PQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66202 pcs Duomenų lapas FDMD84100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas Power 3.3x5
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 7A, 10V
Maitinimas - maks 2.1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerWDFN Kiti vardai FDMD84100TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 980pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 16nC @ 10V FET tipas 2 N-Channel (Dual) Common Source
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Source 100V 7A 2.1W Surface Mount Power 3.3x5 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7A