FDI33N25TU
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDI33N25TU
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 250V 33A I2PAK
Duomenų lapai: FDI33N25TU.pdf
  • Pranešimas
FDI33N25TU specifikacijos
Dalies numeris FDI33N25TU Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 250V 33A I2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5081 pcs Duomenų lapas FDI33N25TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas I2PAK (TO-262)
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 94 mOhm @ 16.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 235W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2135pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 48nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V Išsamus aprašymas N-Channel 250V 33A (Tc) 235W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 33A (Tc)