FDH44N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDH44N50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDH44N50
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 44A TO-247
Duomenų lapai: FDH44N50.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
  • Pranešimas
FDH44N50 specifikacijos
Dalies numeris FDH44N50 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 44A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13664 pcs Duomenų lapas FDH44N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 22A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 750W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5335pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 108nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 44A (Tc) 750W (Tc) Through Hole TO-247 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 44A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FDH444_T50R
FDH444_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35
Sandelyje: 5631 pcs
parsisiųsti: FDH444_T50R.pdf
RFQ
FDH444
FDH444
Sandelyje: 1574499 pcs
parsisiųsti: FDH444.pdf
RFQ
FDH400_T50A
FDH400_T50A
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 150V 200MA DO35
parsisiųsti: FDH400_T50A.pdf
FDH600
FDH600
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 50V 200MA DO35