FDD3N40TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDD3N40TM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 400V 2A DPAK
Duomenų lapai: FDD3N40TM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDD3N40TM specifikacijos
Dalies numeris FDD3N40TM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 400V 2A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149414 pcs Duomenų lapas FDD3N40TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D-Pak
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 1A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 30W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai FDD3N40TMCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 225pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 6nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 400V Išsamus aprašymas N-Channel 400V 2A (Tc) 30W (Tc) Surface Mount D-Pak
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2A (Tc)