FDC021N30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDC021N30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDC021N30
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas PT8 N 30V/20V, MOSFET
Duomenų lapai: FDC021N30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDC021N30 specifikacijos
Dalies numeris FDC021N30 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas PT8 N 30V/20V, MOSFET "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 425176 pcs Duomenų lapas FDC021N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SuperSOT™-6
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 6.1A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 700mW (Ta) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Kiti vardai FDC021N30DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 42 Weeks
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 710pF @ 15V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 10.8nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V
Išsamus aprašymas N-Channel 30V 6.1A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount SuperSOT™-6 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 6.1A (Ta)