FDBL0200N100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0200N100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDBL0200N100
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 300A 8-HPSOF
Duomenų lapai: FDBL0200N100.pdf
  • Pranešimas
FDBL0200N100 specifikacijos
Dalies numeris FDBL0200N100 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 300A 8-HPSOF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28310 pcs Duomenų lapas FDBL0200N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-HPSOF
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 mOhm @ 80A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 429W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerSFN Kiti vardai FDBL0200N100-ND
FDBL0200N100OSTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 9760pF @ 50V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 133nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 300A (Tc) 429W (Tc) Surface Mount 8-HPSOF Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 300A (Tc)