FDB33N25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDB33N25TM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDB33N25TM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 250V 33A D2PAK
Duomenų lapai: FDB33N25TM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
FDB33N25TM specifikacijos
Dalies numeris FDB33N25TM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 250V 33A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64032 pcs Duomenų lapas FDB33N25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 94 mOhm @ 16.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 235W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai FDB33N25TMTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2135pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 48nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V Išsamus aprašymas N-Channel 250V 33A (Tc) 235W (Tc) Surface Mount D²PAK
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 33A (Tc)