FDAF59N30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDAF59N30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDAF59N30
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 34A TO-3PF
Duomenų lapai: FDAF59N30.pdf
  • Pranešimas
FDAF59N30 specifikacijos
Dalies numeris FDAF59N30 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 34A TO-3PF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4260 pcs Duomenų lapas FDAF59N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3PF
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 56 mOhm @ 17A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 161W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SC-94 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4670pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 100nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V Išsamus aprašymas N-Channel 300V 34A (Tc) 161W (Tc) Through Hole TO-3PF
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 34A (Tc)