FDA79N15
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDA79N15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDA79N15
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 150V 79A TO-3P
Duomenų lapai: FDA79N15.pdf
  • Pranešimas
FDA79N15 specifikacijos
Dalies numeris FDA79N15 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 150V 79A TO-3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4445 pcs Duomenų lapas FDA79N15.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3PN
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 39.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 417W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3410pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 73nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 150V Išsamus aprašymas N-Channel 150V 79A (Tc) 417W (Tc) Through Hole TO-3PN
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 79A (Tc)