FDA16N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDA16N50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDA16N50
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 16.5A TO-3P
Duomenų lapai: FDA16N50.pdf
  • Pranešimas
FDA16N50 specifikacijos
Dalies numeris FDA16N50 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 16.5A TO-3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5052 pcs Duomenų lapas FDA16N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3PN
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 8.3A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 205W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1945pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 45nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 16.5A (Tc) 205W (Tc) Through Hole TO-3PN
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 16.5A (Tc)