FD70N20PWD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FD70N20PWD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD70N20PWD
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 70A TO-3P
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FD70N20PWD specifikacijos
Dalies numeris FD70N20PWD Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 70A TO-3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4123 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id - Technologija MOSFET (Metal Oxide)
Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs - Maitinimo pasipriešinimas (maks.) -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 70A (Ta) Through Hole TO-3P
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 70A (Ta)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FD7770004
FD7770004
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 77.76MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 20114 pcs
parsisiųsti: FD7770004.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 75.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 20965 pcs
parsisiųsti: FD7500011.pdf
RFQ
FD7-28
FD7-28
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
parsisiųsti: FD7-28.pdf
FD7-24
FD7-24
Gamintojai: Triad Magnetics
parsisiųsti: FD7-24.pdf
FD700
FD700
Gamintojai: Fairchild/Micross Components
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 20V 50MA DO7
parsisiųsti:
FD7-56
FD7-56
parsisiųsti: FD7-56.pdf
FD7-36
FD7-36
parsisiųsti: FD7-36.pdf
FD7-48
FD7-48
parsisiųsti: FD7-48.pdf
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 74.25MHZ CMOS SMD
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus