FD6M043N08
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FD6M043N08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD6M043N08
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 75V 65A EPM15
Duomenų lapai: FD6M043N08.pdf
  • Pranešimas
FD6M043N08 specifikacijos
Dalies numeris FD6M043N08 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 75V 65A EPM15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4402 pcs Duomenų lapas FD6M043N08.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas EPM15
Serija Power-SPM™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.3 mOhm @ 40A, 10V
Maitinimas - maks - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė EPM15 Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6180pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 148nC @ 10V FET tipas 2 N-Channel (Dual)
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V
Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 75V 65A Through Hole EPM15 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 65A