FCPF20N60FS
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCPF20N60FS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FCPF20N60FS
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 20A TO-220F
Duomenų lapai: FCPF20N60FS.pdf
  • Pranešimas
FCPF20N60FS specifikacijos
Dalies numeris FCPF20N60FS Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 20A TO-220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5666 pcs Duomenų lapas FCPF20N60FS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3
Serija SuperFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 39W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3080pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 98nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 20A (Tc) 39W (Tc) Through Hole TO-220F-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 20A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FCPF190N60E
FCPF190N60E
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 600V TO-220-3
Sandelyje: 42727 pcs
parsisiųsti: FCPF190N60E.pdf
RFQ
FCPF220N80
FCPF220N80
apibūdinimas: MOSFET N-CH 800V 23A TO220
Sandelyje: 25631 pcs
parsisiųsti: FCPF220N80.pdf
RFQ
FCPF20N60
FCPF20N60
apibūdinimas: MOSFET N-CH 600V 20A TO220F