FCAS20DN60BB
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCAS20DN60BB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FCAS20DN60BB
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MODULE SPM FOR SRM 600V SPM20-BC
Duomenų lapai: FCAS20DN60BB.pdf
  • Pranešimas
FCAS20DN60BB specifikacijos
Dalies numeris FCAS20DN60BB Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MODULE SPM FOR SRM 600V SPM20-BC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5525 pcs Duomenų lapas FCAS20DN60BB.pdf
Įtampa - izoliacija 1500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija SPM®
Paketas / dėžutė 20-PowerSIP Module, Formed Leads Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 2 Phase 600V 20A 20-PowerSIP Module, Formed Leads
Dabartinis 20A Konfigūracija 2 Phase
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FCAC-150-KU4
FCAC-150-KU4
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: FCAC-150-KU4=50 AMP MID-RANGE RE
Sandelyje: 169 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FCAMKITUPG
FCAMKITUPG
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: TERMINATION KIT LC/SC/ST/FJ
Sandelyje: 30 pcs
parsisiųsti: FCAMKITUPG.pdf
RFQ
FCAMKIT
FCAMKIT
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: TERMINATION KIT LC/SC/ST CONN
Sandelyje: 64 pcs
parsisiųsti: FCAMKIT.pdf
FCAS30DN60BB
FCAS30DN60BB
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MODULE SPM FOR SRM 600V SPM20-BC
Sandelyje: 4212 pcs
parsisiųsti: FCAS30DN60BB.pdf
FCAMKITUPG-G
FCAMKITUPG-G
Sandelyje: 33 pcs
parsisiųsti: FCAMKITUPG-G.pdf
FCATAFUSEAUTO
FCATAFUSEAUTO
Gamintojai: Red Lion Controls
apibūdinimas: NETWORKING CAR ADAPT 12VDC 3A 6'
Sandelyje: 2283 pcs
parsisiųsti:
FCATAFUSECABLE
FCATAFUSECABLE
Gamintojai: Red Lion Controls
apibūdinimas: NETWORKING POWER CABLE 12VDC 15'