ECH8501-TL-H
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECH8501-TL-H
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRANS NPN/PNP 30V 5A 8ECH
Duomenų lapai: ECH8501-TL-H.pdf
  • Pranešimas
ECH8501-TL-H specifikacijos
Dalies numeris ECH8501-TL-H Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRANS NPN/PNP 30V 5A 8ECH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208863 pcs Duomenų lapas ECH8501-TL-H.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 30V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 110mV @ 125mA, 2.5A
Tranzistoriaus tipas NPN, PNP Tiekėjo prietaisų paketas 8-ECH
Serija - Maitinimas - maks 1.6W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SMD, Flat Lead
Kiti vardai ECH8501-TL-H-ND
ECH8501-TL-HOSTR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 280MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP 30V 5A 280MHz 1.6W Surface Mount 8-ECH
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 5A