DM74AS20N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DM74AS20N
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC GATE NAND 2CH 4-INP 14DIP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DM74AS20N specifikacijos
Dalies numeris DM74AS20N Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4166 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-PDIP
Serija 74AS Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 14-DIP (0.300", 7.62mm) Kiti vardai 74AS20
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Įėjimų skaičius 4
Grandinių skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 4.5ns @ 5V, 50pF
Logikos tipas NAND Gate Loginis lygis - žemas 0.8V
Loginis lygis - aukštas 2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas NAND Gate IC 2 Channel 14-PDIP
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 2mA, 20mA Bazinės dalies numeris 74AS20