CS8120YT5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
CS8120YT5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS8120YT5
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 5V 300MA TO220-5
Duomenų lapai: CS8120YT5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CS8120YT5 specifikacijos
Dalies numeris CS8120YT5 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 5V 300MA TO220-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5483 pcs Duomenų lapas CS8120YT5.pdf
Įtampa (maks.) 1.5V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 26V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-5 PSRR 70dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai CS8120YT5OS Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA TO-220-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 650µA Dabartinis - rezultatas 300mA