CS5422GDR16
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS5422GDR16
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG CTRLR BUCK 16SOIC
Duomenų lapai: CS5422GDR16.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CS5422GDR16 specifikacijos
Dalies numeris CS5422GDR16 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5245 pcs Duomenų lapas CS5422GDR16.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 7.8 V ~ 16 V Topologija Buck
Sinchroninis lygintuvas Yes Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC
Serija - Nuoseklios sąsajos -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvesties tipas Transistor Driver Išvesties etapai 2
Išvesties konfigūracija Positive Kiti vardai CS5422GDR16OSTR
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Išėjimų skaičius 2
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 150kHz ~ 600kHz