CS5211GDR14G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS5211GDR14G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG CTRLR BUCK 14SOIC
Duomenų lapai: CS5211GDR14G.pdf
  • Pranešimas
CS5211GDR14G specifikacijos
Dalies numeris CS5211GDR14G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 94072 pcs Duomenų lapas CS5211GDR14G.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 14 V Topologija Buck
Sinchroninis lygintuvas Yes Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Serija - Nuoseklios sąsajos -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvesties tipas Transistor Driver Išvesties etapai 1
Išvesties konfigūracija Positive Kiti vardai CS5211GDR14GOSTR
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 150kHz ~ 750kHz