BZX85C6V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C6V2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C6V2
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C6V2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX85C6V2 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C6V2 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1212503 pcs Duomenų lapas BZX85C6V2.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 4 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 3V
Bazinės dalies numeris BZX85C6V2
Susiję produktai
BZX85C62-TAP
BZX85C62-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 62V 1.3W DO41
Sandelyje: 1607152 pcs
parsisiųsti: BZX85C62-TAP.pdf
RFQ
BZX85C6V2-TR
BZX85C6V2-TR
Sandelyje: 1421653 pcs
parsisiųsti: BZX85C6V2-TR.pdf
RFQ
BZX85C6V2_T50R
BZX85C6V2_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C6V2_T50R.pdf
BZX85C5V6_T50A
BZX85C5V6_T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 5.6V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C5V6_T50A.pdf
BZX85C6V2 A0G
BZX85C6V2 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C6V2 A0G.pdf
BZX85C6V2-T50A
BZX85C6V2-T50A
parsisiųsti: BZX85C6V2-T50A.pdf
BZX85C6V2-TAP
BZX85C6V2-TAP