BZX85C51
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C51 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C51
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 51V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C51.pdf
  • Pranešimas
BZX85C51 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C51 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 51V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4221 pcs Duomenų lapas BZX85C51.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 51V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 115 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 51V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 36V
Susiję produktai
BZX85C4V7 R0G
BZX85C4V7 R0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO204AL
Sandelyje: 1533312 pcs
parsisiųsti: BZX85C4V7 R0G.pdf
RFQ
BZX85C51-TR
BZX85C51-TR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 51V 1.3W DO41
Sandelyje: 1511597 pcs
parsisiųsti: BZX85C51-TR.pdf
RFQ
BZX85C51-TAP
BZX85C51-TAP
parsisiųsti: BZX85C51-TAP.pdf
BZX85C56
BZX85C56
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 56V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C56.pdf
BZX85C4V7_T50A
BZX85C4V7_T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C4V7_T50A.pdf
BZX85C4V7-TAP
BZX85C4V7-TAP
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C4V7-TAP.pdf
BZX85C4V7-TR
BZX85C4V7-TR
parsisiųsti: BZX85C4V7-TR.pdf
BZX85C51_T50R
BZX85C51_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 51V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C51_T50R.pdf
BZX85C4V7_T50R
BZX85C4V7_T50R
parsisiųsti: BZX85C4V7_T50R.pdf
BZX85C4V7 A0G
BZX85C4V7 A0G
parsisiųsti: BZX85C4V7 A0G.pdf
BZX85C51 R0G
BZX85C51 R0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 51V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C51 R0G.pdf
BZX85C51 A0G
BZX85C51 A0G
parsisiųsti: BZX85C51 A0G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus